KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046016
nr 1404 6016
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, mansportätt. Olja på duk, 77x62cm, yttermått inklusive ram: 95x80cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:11:40
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr